Carpe Diem Blansko - Proběhlé akce
Carpe Diem Cup 2013 zná svého vítěze, NSK Adamov PDF Tisk Email
Texty - Proběhlé akce
Napsal uživatel iD   
Neděle, 14 Červenec 2013 16:15

V sobotu 13. 7. 2013 proběhl na rájeckém fotbalovém hřišti již 6. ročník turnaje Carpe Diem Cup. Letošního ročníku se zúčastnilo osm mužstev, která se nejdříve utkali ve dvou základních skupinách. Pořadí ve skupinách určili nasazení do čtvrtfinálových zápasů. Nejlepší výchozí pozice si vybojovali ve skupině A mužstvo FPO Blansko, které díky skóre skončili na prvním místě. Skupinou B prošel bez ztráty bodu tým NSK Adamov.

Celý článek...
 
Výsledky Carpe Diem Cup 2012 PDF Tisk Email
Texty - Proběhlé akce
Napsal uživatel Ivo Dobiášek   
Pondělí, 30 Červenec 2012 08:10

Pátý ročník turnaje Carpe Diem Cup "na počest MAZIHO" je úspěšně za námi, jak dopadl se můžete podívat níže.

Celý článek...
 
Turnaj v malé kopané Carpe Diem Cup 2011 „ na počest MAZIHO“ PDF Tisk Email
Texty - Proběhlé akce
Napsal uživatel Ondřej Pernica   
Úterý, 01 Listopad 2011 20:23

CenyTurnaj v malé kopané je již tradiční záležitostí naší organizace, proto jsme ani letos tuto tradici neporušili a příznivci dobrého fotbalu si mohli užít již čtvrtý ročník. Stejně jako loni byl turnaj znám jako Carpe Diem Cup „na počest MAZIHO“ a konal se v sobotu 30. července 2011.

Rostoucí kvalitu turnaje potvrzuje čím dál větší zájem mužstev z celého okresu Blansko, a tak jsme se rozhodli přesunout turnaj na více vyhovující zázemí pro větší počet týmů. Útočištěm nám bylo travnaté tréninkové hřiště v Ráječku. Zde nám prostory umožnily připravit dvě hrací plochy pro dvě skupiny po 5 týmech. Do skupiny A byly na začátku hracího dne nalosovány týmy FC Spešov, Ráječko, Šošůvka, Adamov a DoDoPolitici. Do skupiny B patřily týmy FC Dolní Lhota, Norci Velké Opatovice, Dorost Ráječko, FPO Blanko a Viktoria Blansko. Mužstva se ve skupinách utkala o čtyři místa, která zaručovala postup do čtvrtfinále, kde se následně hrálo vyřazovacím způsobem.

Celý článek...
 
Voda 2011 - Vltava PDF Tisk Email
Texty - Proběhlé akce
Napsal uživatel Karolína Mazálková   
Neděle, 10 Červenec 2011 16:39

lodRok se s rokem sešel a s úderem 16. června se naše sdružení Carpe Diem Blansko vydalo na, v pořadí již čtvrtou, výpravu za dobrodružstvím ve víru peřejí. Tentokrát nás přivítala krásná Vltava, v hojném počtu padesáti vodáků a jednoho štěněte se slušivou vestou. Odjížděli jsme plně obsazeni, jak už je zvykem, v pravé poledne (12:00 podle plánu, ovšem přesněji kolem půl jedné, díky jednomu nejmenovanému účastníkovi) od kina Blansko, po řádné prezenci a posilnění všech odškrtnutých. V autobuse vládla dobrá nálada, kterou trošku kazila dlouhá fronta čekajících na degustaci soudku, naraženého ihned po startu. Díky němu také poněkud přibylo zastávek, takže byl dostatek času prostudovat si vodácké příručky, pročež jsme se do kempu v Českém Krumlově dorazili až po páté hodině.

Celý článek...
 
Poker Carpe Diem PDF Tisk Email
Texty - Proběhlé akce
Napsal uživatel Ondřej Pernica   
Středa, 24 Listopad 2010 20:36

V rámci rozšiřování aktivit našeho občanského sdružení, jsme se rozhodli uspořádat 1. turnaj v pokeru, který nesl název POKER CARPE DIEM. Tento turnaj se uskutečnil dne 20. 11. 2010 v místní hospůdce, která je jedním z našich sponzorů, a to Hospůdka U Rouchalů. Jednotlivých variant hry „poker“ je velké množství, avšak tento turnaj se držel v současnosti nejpopulárnější varianty, a proto se hrálo podle pravidel Texas Hold´em. Turnaje se zúčastnilo 8 nadšenců, kteří tvořili jak zkušení pokeroví hráči, tak nováčci. Nakonec se nám podařilo oslovit i zkušeného dealera, kterým pro celý večer byla Nikola Kejhová.

Celý článek...
 


Strana 1 z 3

Copyright © 2008 Carpe Diem Blansko. Všechna právava vyhrazena.